loader

Prodej pozemku pro bydlení, 2224 m² - Perná okr. Břeclav

Perná

Prodej pozemku pro bydlení, 2224 m² - Perná okr. Břeclav

Stavební pozemek v Perné, okr. Břeclav – Váš základ pro budoucí domov

Představujeme Vám exkluzivní příležitost stát se majitelem rozlehlého stavebního pozemku v malebné a žádané lokalitě Perná, okr. Břeclav, pouhých 40 km od metropole Jižní Moravy, Brna, a 7 km od historického města Mikulova. Tento pozemek o celkové ploše 2.224 m2 nabízí jedinečný potenciál pro realizaci Vašeho vysněného domova.

Momentálně na pozemku stojí rodinný dům, který je připraven k demolici, což Vám umožní začít tvořit novou kapitolu tohoto místa bez omezení minulostí. Příjemný bonus představuje skutečnost, že veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace) jsou již na pozemku přivedeny, což výrazně usnadňuje a urychluje budoucí výstavbu.

Perná, obec známá svými rozsáhlými vinicemi, je pravým rájem pro milovníky vína a přírody. S více než 200 ha vinic a rozvíjejícími se sklepními hospodářstvími, často spojenými s ubytováním, se stává lákavým místem pro domácí i zahraniční turisty. Nenechte si ujít šanci na život v oblasti, kde se snoubí krása chráněné krajinné oblasti Pálava, romantika trosk Sirotčího hradu a relax u Mušovských jezer s možností koupání, vodních sportů a rybolovu.

Pozemek je ideální volbou pro ty, kdo hledají klidné a pohostinné prostředí s bohatou nabídkou kulturních a přírodních pokladů. Perná je obec, kde se stále ctí lidové tradice, a přesto nabízí veškerý komfort moderního života. Vytvořte si domov v srdci jižní Moravy, kde každý den může být slavností tradičních hodnot a přírodního bohatství.

Investujte do pozemku, který nabízí nejen místo pro bydlení, ale i prostor pro život plný radosti, klidu a přírodní krásy. Staňte se součástí komunity, která si váží své historie a zároveň směřuje k prosperující budoucnosti. Přijměte pozvání do Perné a začněte psát další kapitolu svého příběhu právě zde, na tomto stavebním pozemku.
Více informací u makléře.
Provize pro RK 3%+DPH

Cena:5 300 000 Kč
Poznámka:+ provize RK
Evidenční číslo:100641
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPerná
OkresBřeclav
Plocha pozemku2.224 m²
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná

Nemovitost na mapě

Makléř

Soňa Slováčková
Tel.: +420 777 978 753
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Soňa Slováčková