loader

Soňa Slováčková

Soňa Slováčková


majitelka kanceláře
Tel.: +420 777 978 753
E-mail: [email protected]

Pocházím z Brna, kde trvale žiji a pracuji. Jsem máma od rodiny, která si plní své sny. Snažím se pomáhat potřebným.

Stojím za svojí realitní kanceláří, lidmi, kteří v ní pracují a službami, které společně nabízíme. Velmi dobře známe Brno, potřeby našich klientů i cesty, jak uspokojit ty nejnáročnější klienty při prodeji a koupi nemovitosti.

Již 27 let podnikám úspěšně ve službách, kde jsem začínala maloobchodním prodejem potravin a přes úklidovou firmu jsem se dostala k realitám. Během podnikání jsem byla každodenně vystavena různým situacím, u kterých jsem pochopila, že práce s lidmi je na jednu stranu velmi náročná, a na tu druhou zajímavá a obohacující.

Sbírala jsem každodenně zkušenosti a jednou z nich je, že každý z nás je originál a potřebuje přístup na míru…..

K  realitám mě přivedl jak říkám „osud“, koupě vlastního bydlení a prodej… tím vše začalo…

Věděla jsem, že tohle je přesně to co mě naplňuje, každý prodej nebo nákup nemovitosti má svůj příběh, který je někdy z počátku velmi těžký, ale když na konci vidím šťastné oči nových majitelů nemovitosti… to je proč dělám reality.

Jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace. Využití všech zkušeností je pro mě jedinou cestou ke spokojenosti klientů. S důvěrou, úctou a respektem buduji vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.

Všechny tyto benefity, které pocházejí z mnohaleté praxe a znalosti realitního trhu, jsem Vám připravena společně s naším týmem poskytnout při tak důležitém životním kroku, jako je změna bydlení.