loader

Pronájem loftových bytů – Hrušovany u Brna

Hrušovany u Brna

Pronájem loftových bytů – Hrušovany u Brna

Vítejte v Hrušovanech na jižní Moravě, kde se otevírá jedinečná příležitost k pronájmu moderních loftových bytů s industriálním nádechem. Tyto prostory vznikly citlivou rekonstrukcí historických budov, které dříve sloužily jako sklady a dílny. Dnes nabízí jedinečné spojení industriální atmosféry s moderním komfortem.

Lofty disponují vysokými stropy, velkými okny a otevřeným půdorysem, díky čemuž působí vzdušně a velkoryse. Nabízejí neuvěřitelné možnosti, jak celý prostor designově uchopit – ať už si zde vytvoříte stylový byt, inspirativní umělecký ateliér nebo moderní kancelář.

Klíčové vlastnosti:

Příprava na klimatizaci

Podlahové elektrické topení

Parkovací stání je za 300Kč měsíční poplatek

Sklepní kóje a kočárkárna k dispozici

Výborná dopravní dostupnost – autem 10 minut z jižní strany Brna, vlakové spoje do Brna každých 15 minut

Cena pronájmu: 23 000 Kč/měsíc + služby 4 500 Kč/měsíc

Vstupte do světa neomezených možností, kde se kouzlo historie snoubí s elegancí a praktičností moderního bydlení či podnikání. Rádi vás provedeme osobně!
Provize RK je jedna měsíční platba + DPH

Cena:23 000 Kč za měsíc
Poznámka:+ služby 4500Kč + parkovací stáni 300Kč, + provize RK
Evidenční číslo:100705
KategorieAtypické byty
LokalitaHrušovany u Brna
OkresBrno-venkov
Typ bytuloft
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha100 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Datum nastěhování1. září 2025
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Výtahano

Nemovitost na mapě

Makléř

Soňa Slováčková
Tel.: +420 777 978 753
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Soňa Slováčková