Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 49
Certifikát
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality pro Vás s.r.o. » Nemovitosti » Prodej, Rodinné domy 5+kk - Rousínov - Slavíkovice

Prodej, Rodinné domy 5+kk - Rousínov - Slavíkovice, Ev.č.: 100227

IMG_1595
IMG_1611
IMG_1624
IMG_1625
IMG_1597
IMG_1596
IMG_1599

Kontaktujte makléře

Pavla Fiurášková
+420 739 207 203
[email protected]
Reality pro Vás s.r.o.Reality pro Vás s.r.o.
U Červeného mlýna 613/2
Brno - Ponava
+420 604 905 095
[email protected]
Cena6 470 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaRousínov - Slavíkovice
OkresVyškov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná170 m²
Plocha pozemku700 m²
Plocha zastavěná100 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodej rodinného domu Rousínov, Brno-venkov
Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v místní části města Rousínov – Slavíkovice. Slavíkovice leží v údolí potoka Rakovce, na úpatí Drahanské vrchoviny. Vzhledem k poloze a neexistenci velkých průmyslových podniků je zde jedno z nejčistších ovzduší v České republice. Místo Vás upoutá bydlením v přírodě s veškerým komfortem pro dnešní generaci.

Velikostí obytné a užitkové plochy (užitná plocha 170 m2) patří mezi menší domy s 5 pokoji + KK. Dům obsahuje otevřenou moderní dispozici - v 1.PP na sebe v podélném sledu navazují společná obytná zóna s kuchyní, komunikační prostor, sociální zázemí, pracovna a venkovní terasa se vstupem na zahradu (plocha zahrady 590 m2). V 1.NP ložnice, koupelna a další dva pokoje přístupné z podélné chodby. 1.PP a 1.NP spojuje jednoramenné dřevěné schodiště.

Dům je prosluněn prosklenými plochami, vedenými po délce domu. Vstup do domu je situovaný z přední strany, z klidné jednosměrné ulice, parkování na vlastním pozemku. Zdravé klima vnitřního prostředí zaručuje obvodové zdivo z tvárnic Porothem se zeteplením. Dům stojí v řadové zástavbě. Při návrhu se kromě dispozičního řešení dbalo na vysokou technickou kvalitu stavby, která je předpokladem dlouhé životnosti a nenáročného provozu domácnosti. Klasifikační třída energetické náročnosti B.

Na domě nevázne žádné právní omezení (věcná břemena, zástavní práva nebo exekuce). Dům je ve výstavbě, termín dokončení 7/2019. Interiér domu viz přiložené vizualizace. K domu jsou připojeny všechny inženýrské sítě (obecní voda, kanalizace, elektřina, plyn).
Výborná dopravní dostupnost jak autem, tak autobusem (20 km Brno, 13 km Vyškov, 55 km Olomouc). Nájezd na D1 do pěti minut.

Rousínov se stal přirozeným centrem okolních obcí, s veškerou občanskou vybaveností – ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, domov pro seniory, supermarket. Nabízí rekreační i sportovní vyžití. Nachází se zde několik dětských hřišť, koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, cyklostezky.
Kolaudace domu 11/ 2019.

V případě zájmu kontaktujte RK.